השלווה של ינואר…

עודכן: 25 ביולי 2020


יש משהו ברוגע הזה של חודש ינואר, שמגיע אחרי הסערה הגדולה של חודש דצמבר. לאו דווקא מבחינת מזג האוויר (שאמור להיות קריר, גשום וסוער) אלא יותר מהכיוון של תחילת שנה, זמן של רוגע, התחדשות, זמן לחשוב כיצד רוצים להתקדם ולהתפתח.

מוזר שלשני מועדים בשנה יש את אותו האפקט בדיוק - ראש השנה בתאריך העברי, המעיד על התחדשות, שנה חדשה כאשר האוויר מתנקה מהאובך של הקיץ עם רוח סתווית נעימה המשרה תחושה של שינוי… וראש השנה האזרחית שמקבל כמעט את אותה החשיבות בהצבת יעדים חדשים לשנה החדשה.

בעוד אני מדברת על שלווה ויעדים, יש אנשים שהשנה יהפכו להיות הורים או ירחיבו את המשפחה בילד/ה נוספים! ההתרגשות שלכם בטח עצומה, וכמות היעדים והאתגרים שהצבתם לעצמכם השנה היא אינסופית.


תינוק חדש במשמפחה, רך נולד

אז קודם כל, להורים החדשים של שנת 2018, אני רוצה לאחל המון מזל טוב/ בשעה טובה (תלוי בשלב שלכם), שקט נפשי, הנאה צרופה עם הקסם החדש שמתווסף למשפחה, ועל הדרך גם מאות שעות שינה טובות ושקטות. בניסיון להקל עליכם כמה שניתן בהתמודדות עם השינוי הזה בחייכם, תרשו לי להמליץ רק על שני דברים שבעיני הם המפתח בהכלת המצב החדש:

  1. תכירו בשינוי. הילד/ה שהתווספו למשפחה אכן ישפיעו על אורח החיים שלכם, הספונטניות, העייפות, על מידת הפוקוס על דברים אחרים וכדומה. גודל ההשפעה תלויה בכם. אבל ככל שתכירו בהשפעה הזו כך תפנימו את השינוי טוב יותר.

  2. תשתפו את שעל ליבכם: לא תמיד יבינו/ ידעו מה אתם חושבים או כמה אתם צריכים עזרה או סבלנות. הרעיון הוא לא לשמור דברים בבטן כי זה יכביד עליכם מאוד… בואו, רק עכשיו הוצאתם משהו שהיה בבטן המון זמן (כמעט 10 חודשים…). :)

כפי שכבר הבנתם אני מאוד מונעת מסימנים ואותות שנשלחים אליי ומתווים לי את הדרך. בכללי אני רואה הכל מאוד חיובי ומאמינה שדברים קורים תמיד בזמן נכון - ולכן, ההסתכלות שלי על חודש ינואר עם האוויר הנקי הזה שמגיע מבחוץ, והשקט שאחרי הסערה של "סוף השנה" , היא הסתכלות אופטימית עם מלא רצון לחדש לכם ולהביא לכם עוד מגוון מוצרים של תום תום :)

המטרה שלי לשנת 2018 נשארה להקל עליכם ההורים ולאפשר לתינוקכם ולכם את השינה הטובה ביותר. ולכן, בעודי משנסת מותניים לקראת שנה מלאה באתגרים חדשים, אחד היעדים שהצבתי היא להרחיב את הקולקציה של תום תום כך שתאפשר לכם, ההורים, את הנוחות המירבית עם ילדכם ותעניק לכם את ההתחלה הטובה והרגועה ביותר בחייכם החדשים ועל הדרך גם כמה שעות שינה :). אני נזהרת לא לעשות ספוילר ומתאפקת לא לחשוף את הקולקציה החדשה שבימים אלו נמצאת בשלבים הסופיים של הייצור - ואני מבטיחה המון הפתעות וחידושים בקו הנקי של תום תום, שעוצבו עם הקו המנחה שלנו, בצבעוניות שלנו, עם תום תום הפיל החמוד שילווה את ילדכם ואתכם לאורך כל היום.

שתהיה לכולנו שנה אזרחית טובה ומלאה בחוויות מרגשות…

46 צפיות0 תגובות