פוסט יום הולדת...

עודכן: 25 ביולי 2020


אני יודעת שיש אנשים שלא אוהבים ימי הולדת. אמנם אני לא נמנית עם האנשים הללו, אבל אני יכולה להבין למה חלק פחות מתחברים ליום הזה שמתרכז רק בך. אני מאמינה שזה גם יום עם מחויבות. יום שבו צריך להחליט איך תיראה השנה הזו של חייך? מה אנחנו מתחייבים לעשות/ לקדם/ להשפיע/ לשנות/ לשמר…

בנובמבר שנה שעברה, ישבתי עם בעלי והצבתי לי יעדים לשנה הקרובה (השנה שחלפה). אחד היעדים היו לעזוב את מקום העבודה ולהתמקד בחלום שלי - להקים את תום תום!

וכך, עם תמיכה מלאה והמון תשוקה ורצון ליצור התחלתי בצעדים קטנים ליצור את הדמות האהובה הזו של תום תום. המון סקיצות ודגשים קטנים של המבט/ או החדק ואפילו הרגל, היד והבטן עד שהגענו לדמות שאני ממש ממש אוהבת ומתחברת אליה. פיל אהוב, ישנוני ושמנמן שבא לי לחבק. בא לי לישון איתו.

משם התהליך רק התחיל…

עכשיו היה צריך לקחת את כל הסקיצות הללו ולהפוך אותן לטקסטיל הורס לתינוקות! בחירת הצבעים של הבדים (לפי מנהל המפעל) לקחה לי נצח… רציתי לדייק בגוונים ובחיבור ביניהם. רציתי ליצור קולקציה מלאת סטייל אך עדיין ילדותית, שתתאים לכל חדר ילדים בגוונים רכים ונעימים שכיף להתעטף בהם.

כל שלב בתהליך היה מעורב בהמון כאבי בטן וחששות של התרגשות. האם גם אתם תראו את מה שאני רואה כל כך ברור - האם גם אתם תרצו לישון עם תום תום :)התחלנו בגזירת הבדים, המשכנו להדפסת המשי מוצר מוצר, כאשר 4 אנשים מעורבים בכל הדפסת פיל על שמיכה. וגם פה - עוצרת רגע, נלחצת, חושבת האם כך זה אמור להיראות - ומתאהבת שוב כשרואה את התוצאה.

חוזרים למפעל..

עכשיו כשהכל גזור ומודפס, הגיע השלב של לתפור ולחבר בין הצבעים והבדים. לעבור בתחנות במפעל כאשר ליד כל מכונת תפירה יש ערימה של בדים מודפסים עם תום תום - הפיל החמוד שלי. אני עוברת תחנה תחנה והעיניים מתמלאות דמעות… החלום שלי, מה שדמיינתי בפרטי פרטים, מקבל חיים ממש מולי. אני לא יכולה לתאר ההתרגשות.

כשהגיעה כל הסחורה זה כבר היה מטורף. פתאום הבנתי שעכשיו הכל מתחיל. עכשיו זה יוצא לאור. עכשיו אתם הופכים לשותפים ליצירה שלי - לחלום שלי. אני חולקת אותו אתכם, ומקווה שתאהבו אותו כמעט כמוני…


ממיינים את הסחורה...

יום הולדת לתום תום!

ניסיתי לחשוב איך לחגוג לתום תום יום הולדת והתלבטתי בין משהו רק לחברים הקרובים והמשפחה, או לעשות איזה משהו גדול. אחרי המון עבודה וסחיבה בבטן קצת יותר מתשעה חודשים, הבנתי שחייב להיות פה משהו גדול.

חברה עדכנה אותי לגבי יריד About us המרכז מעצבים ישראלים ממגוון תחומים (אופנה, בית, תכשיטים) והציעה שאולי אשתתף גם. היא הזכירה שהיריד בנובמבר, וזה הסתדר לי מצוין עם תאריך ההוצאה לאור של תום תום.

באופן הסימבולי ביותר, שקשה לתאר ולהאמין היריד About us מתקיים השבוע ב- 9/11 עד ל- 11/11. כך שיוצא שאני ותום תום חוגגים יום הולדת יחד באירוע השקה מטורף במתחם הסטואה בגעש.

אני מבטיחה לא לגנוב לתום תום את הגלורי! בכל זאת יום הולדת ראשון זה משהו מיוחד… אבל אני גם מבטיחה להציב לעצמי ולתום תום יעדים חדשים לשנה הקרובה הכוללים יצירת מוצרים חדשים נוספים שימשיכו לעזור לכם לעבור את התקופה הכל כך יפה ומיוחדת הזו של השנים הראשונות עם ילדכם הקטנים.

בלי ספויילרים… מבטיחה מוצרים מטורפים!!!

אז בואו לחגוג לנו יום הולדת ב- 9-11/11, About us, סטואה, געש.54 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול