נוסטלגיה זה משהו!

עודכן: 25 ביולי 2020


כשהייתי קטנה היתה לי בובת ארנב. קראתי לה נבי ארנבי, ולמרות שלא היו לה עיניים, והיא כבר היתה באמת מרופטת, מקומטת ולא ממש נעימה אהבתי אותה בכל ליבי. תמיד אמרתי שאני אשמור אותה לילדים שלי, כדי שגם הם יאהבו אותה, ילכו איתה לכל מקום והיא תתפוס חלק בחיים שלהם, וכך תישאר תמיד גם חלק מהחיים שלי :)

עם השנים הבנתי שלא נכון לעשות את זה. נבי ארנבי היא הנוסטלגיה שלי (!!!) והילדים שלי, צריכים נוסטלגיה משלהם - שתהיה רק שלהם. כשבני הבכור היה קצת אחרי גיל שנה קנינו לו בובה של פיל. הוא המציא לה את השם "תום תום" והלך איתה לכל מקום. תום תום הוא ללא ספק הנוסטלגיה שלו. הוא תמיד יזכור את תום תום כמשהו כייפי, שליווה אותו והיה איתו בכל מיני נקודות זמן בחייו. עכשיו אתם גם יכולים להבין מאיפה הגיע השם של המותג הזה 3>.


נוסטלגיה זה כיף! כולם אוהבים נוסטלגיה... להיזכר בדברים מפעם, או "איך היינו פעם", עם מי נפגשנו, עם מי יצאנו לבלות, מקומות אהובים וישנים של התקופה ההיא, דברים שאהבנו לעשות ועוד. תמיד כשמדברים על נוסטלגיה עולה מעין חיוך כזה רגוע שכולם יכולים להתחבר אליו.

לפי ההגדרה המילונית, נוסטלגיה הוא מונח שמשמעותו - געגועים והתרפקות על העבר, על פי רוב תוך אידאליזציה שלו. עכשיו הכל מובן! נוסטלגיה זה תמיד טוב - אז ברור שכולם מתחברים ואוהבים את זה. אפשר לומר שאף פעם לא נמאס לנו להיות נוסטלגיים לתקופות שונות בחיים שלנו…

אנחנו גרים בשכונת בבלי בתל אביב בדירה שכורה שאנחנו מאוד אוהבים. אוהבים את השכונה, את האנשים, את מרכזי התרבות, החינוך, גני השעשועים ופארק הירקון. השנה, בבלי חוגגת 60 שנה לקיומה במסיבת רחוב מטורפת בשיתוף עיריית תל אביב. מארגני האירוע, פתחו עמוד פייסבוק שהקהל הרחב יכול לשתף זיכרונות מהעבר, תמונות מפעם, חוויות משותפות ועוד.

אני חייבת להגיד שזה מרתק אותי - כל הסיפורים והאנשים ודורות שלמים של משפחות שנולדו פה, חיו פה והקימו משפחות, פשוט מדהים. סיפורים מעלפים! ושוב- לא גדלתי פה, לא נולדתי פה, אבל גם להיחשף לנוסטלגיה של אחרים זה מרגש, מעניין וממש ממש משמח. אני מוצאת את עצמי אל מול אותם סיפורים עם אותו חיוך רגוע ושלו ואפילו מתחברת לחלק מהסיפורים.


הילדים שלי נולדו פה, בשכונת בבלי, ואני מאחלת להם לצבור פה המון חוויות וחברויות, ושעוד 60 שנה, כשבבלי תחגוג 120, אנחנו גם נהיה חלק מהנוסטלגיה…

עד אז, בואו לחגוג עם בבלי את יום הולדתה ה- 60, ביום שישי ה- 27/10 בשעה 12:00, במסיבת רחוב ענקית עם דוכני אוכל, דוכני אמנים מהשכונה, הופעות של: שלומי שבן, אורי בנאי, ניר פרידמן, ארז נץ ודיג'יי ניר גולדמן, במעמד ראש העיר, רון חולדאי. כמובן שבין הדוכנים יהיה גם דוכן של "תום תום" - בפעם הראשונה מחוץ לכותלי האינטרנט!! אז זו ההזדמנות שלכם להכיר, לגעת, להרגיש ולהתאהב בטקסטיל שלנו.

מקווים לראותכם :)

91 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול