תינוק ישן טוב > אמא ישנה טוב > הכל טוב!

עודכן: 25 ביולי 2020


התחלנו, ובאמת שכיף לנו ממש! כל תגובה כיפית/לקוחה מאושרת מחממת את הלב ומחזקת את הרצון לייצר לכן עוד מיליון מוצרים שיעזרו בשגרת היום יום עם התינוק שלכן.

כשחשבנו איך להתחיל הרעיון היה להתמקד בשינה של התינוק. כאמא לשני מלאכים קטנים שהם באמת האושר בהתגלמותו - אהבות חיינו שמאירים את פנינו בכל בוקר, אני חייבת לשתף שבשינה הם היו קצת פחות זוהרים, ומצאנו את עצמנו רוב הזמן מנסים להבין מה לא בסדר - מה הם צריכים בשביל לישון?!

לצד המחשבות על שינוי הרגלים, יצירת שגרה, ומתן מענה לצורך שלהם, החלטנו לשנות גם את הסביבה שלהם ולייצר סביבת שינה נעימה, מוכרת ומפנקת. התחלנו משינוי החדר ומיקמנו את המיטות קצת אחרת. משם, המשכנו לשינוי הצבעוניות ועברנו לצבעים רכים ונעימים יותר. את הצעצועים אחסנו בקופסאות/ שקי אחסון ואין ספק שהחדר קיבל צורה אחרת - ונעימה יותר!

מכאן יצאנו לקולקציה הראשונה של תום תום :) שמחברת למעשה את כל מה שלמדנו במשך השנים ומביאה לכן, אמהות משקיעות ואוהבות, את הסביבה החדשה המוכרת והמפנקת לתינוק/ת שלכן.


חבילת לידה מושלמת!

הסביבה המוכרת משלבת את הדמות - תום תום, אותה הילד/ה יפגשו בטיול בחוץ כשתום תום מחזיק בעפיפון או מפריח בועות סבון על הריפודית לעגלה ומתכסה בשמיכה מושלמת לעונות המעבר (עם המילוי שמתאים בדיוק לעונה), כשגם שם תום תום מופיע כשהוא אוחז בכוכב או בבובה :)

כשתחזרו מהטיול, תום תום יחכה גם במיטה. על גבי מגן ראש או נחשוש, שמיכה מפנקת ואפילו סדין למיטה עם חותמת של תום תום הפיל שתזכיר לתינוק/ת שאין מה לדאוג, תום תום פה. תמיד!

גם לסידור החדר כבר דאגנו, וייצרנו שקי אחסון בשני גדלים המתאימים לאחסון צעצועים, שמיכות, בובות וכדומה.

אומרים שלילדים מאוד נוח להתחבר לדמות מוכרת, וניתן לראות לאורך השנים כיצד ילדים מזדהים ומעריצים את סמי הכבאי או תומס הקטר. אפילו אנחנו (בצעירותנו) התחברנו לדמויות שליוו אותנו אז, כמו גיבורי דיסני (מיקי מאוס, מיני מאוס, דונלד דאק), או דמויות כמו בינבה ושאלתיאל קוואק.

אנחנו רוכשים לילד בובה של סמי הכבאי כי הוא מכיר אותו, ומתחבר אליו. אנחנו קונים קטר של תומס - כי קל לילד להנפיש אותו ולדבר אליו ובשמו.


סמי הכבאי, ערוץ הופ

גם במקרה הזה, חשבנו על ליצור את הדמות הזו עבור התינוק/ת שלכן. תום תום חבר (Tom Tom חבר) בא לענות בדיוק על הצורך הזה. בובה נעימה, מבד 100% כותנה מצרית סרוקה, מיוצר בעיבוד אורגני, עם המון אופציות אחיזה לתינוקכם הקטן (אוזניים, חדק, שמיכי שמחובר לראש של הפיל). תום תום החבר יכול ורוצה ללוות את ילדכם בכל דקה ובכל מקום.


תום תום חבר

מהרצון להתמקד בשינה של התינוק ומתוך הבנה שכשילד ישן טוב > אמא ישנה טוב > ואז הכל נראה הרבה יותר טוב- נוצרה הקולקציה הזו של תום תום עם מגוון ראשוני אבל גדול של מוצרים שיכולים להוות מתנה מפנקת ליולדת כחבילת לידה המכילה את כל מה שהתינוק צריך בשביל לישון טוב.

מבטיחים לעבוד מאוד קשה על מנת להביא לכן עוד מגוון גדול של מוצרים כבר השנה :)

מקווים לראותכן...

103 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול