"דברים קורים תמיד בזמן נכון…"

עודכן: 25 ביולי 2020


התחלנו…

איזה כיף שבאתם! נעים להכיר:)

אז הכל כבר מוכן, והקולקציה באוויר. מקווים שאתם אוהבים אותה כמעט כמונו… ההתרגשות פה בשיאה. התרגשות שמעורבת בהמון תחושות נוספות - שמחה, חששות, ובעיקר התלהבות עצומה ממשהו חדש.

אנחנו יודעים שאתם בוחרים עכשיו מוצרים שיעטפו וילוו את היקר לכם מכל ולכן לא התפשרנו על כלום. חיכינו בסבלנות, צברנו ידע, בחרנו בחומרים האיכותיים ביותר ועבדנו על עיצובים מושלמים שיתאימו ברכות ובמנימליזם שלהם לסביבה של תינוקכם.זה לקח קצת זמן והיה קשה לחכות, אבל מבטיחים שזה השתלם!


לעטוף את היקר לכם מכל!

אנחנו מאמינים בסימנים, ולאורך הדרך הופיעו לא מעט כאלו שהראו לנו לאן ללכת. וכך, יוצא שבדיוק בערב ראש השנה, אנחנו עולים לאוויר וחושפים בפניכם את האהבה החדשה שלנו (ושלכם). אין ספק שזה הזמן הכי נכון :).

מה שמתחבר הכי טוב...

TomTom הצטרף למשפחה שלנו וברגע אחד כבש את ליבנו. התאהבנו. לשמחתנו, לא רק אנחנו התאהבנו. כל מי שפגש את TomTom הרגיש כמונו. זה החזיר קצת אחורה, לימים של פעם, לקצת תמימות של פעם. משהו מינימלי, פשוט, עדין ועם זאת עמוק ומאפשר להתחבר אליו בשנייה. יש כאלו שאמרו שזה מזכיר קצת את המלך בבר… (זוכרים אותו?) לקחנו את זה כמחמאה כמובן!! אין על המלך בבר!!


הורים, פיל, המלך בבר, תינוקות, לידה, עגלה, המלצות, מצעים, טקסטיל, תינוק

אנחנו מזמינים אתכם, להציץ, לפגוש ואפילו להתאהב. תנו לזה לקחת אתכם למקום שלכם. למקום שאליו זה הכי מתחבר במעמקי לבכם. אותו מקום שאליו אתם רוצים לקחת ולחבר את תינוקכם האהוב.

אנחנו פה. תמיד. מבטיחים ללוות, לעדכן בהכל ולהמליץ כשאפשר :)

ננצל את ההזדמנות ונאחל חג שמח ושנה טובה לכולנו!

באהבה.

156 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול