הכיני עצמך ללידה עם מושגים שחשוב להכיר

לפני שתום תום שלי נולד הייתי קלולס בכל הנוגע למונחי הריון. לקח לי תקופה ארוכה להצליח ולהבין למשל שלא מדברים בחודשי הריון אלא בשבועות, אז אתן יכולות להבין כי כל עולם המונחים הקשורים לתינוקות היה לי זר. לכן החלטתי להשקיע בכתיבת המדריך הזה שמטרתו לסייע לאימהות הצעירות שבדרך להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת הילד שבדרך עם מילון המונחים הייחודי של תום תום.


ממצעים לתינוק ועד שמיכה למנשא – כל המוצרים שאת חייבת בבית לקראת התינוק

אני כמובן לא מומחית בבריאות התינוק או יועצת בתחום לכן אמקד את המילון הזה במונחים הקשורים לתחום שבו אני מבינה – מוצרי טקסטיל לתינוק וכל המוצרים הנלווים שיהפכו את חייך לשלווים יותר ואת חייו של תינוקך לנעימים יותר. והמונח הראשון שאני רוצה להתייחס אליו יהיה לא אחר ממצעים לתינוק. הסדינים והמצעים שאיתם נארגן את מיטת הרך הנולד הם לא דבר שיש להקל בו, מדובר על אחד המוצרים הבסיסיים ביותר שהתינוק החדש עתיד לבלות עליהם שעות רבות.


כדי לבחור את המצעים הטובים ביותר חשוב לבחור מצעים לתינוק שיוכלו לשרוד כביסות רבות ולהתמודד עם כמויות נוזלים רבות. סדינים לתינוקות העשויים ממצעי במבוק מהווים את הפתרון המושלם בעבורך בזכות התכונות הנהדרות של בדי הבמבוק המספקים רוך והגנה מלאה על תינוקך.


כל אימא חייבת להבין במצעים לתינוקות

ריפודית לעגלה זה כבר מונח למתקדמים. כל אחת מאיתנו מקבלת עשרות המלצות על עגלות לתינוקות מכל חברה או אישה זרה שהיא פוגשת ברחוב. ואכן, יש חשיבות עצומה בבחירת העגלה המתאימה ביותר בעבורך ובעבור תינוקך. אך מה שלא מספרים לכן זה שאת העגלה יש לרפד בעזרת ריפודית לעגלה. המטרה של הריפודית היא לספק נוחות מרבית לתינוק, וגם הגנה מפני תקלות רטובות שכנראה יגיעו במהלך הטיול.


לאלו מכן שמעוניינות להשתמש במנשאים ולהרגיש את התינוק קרוב אלייך נמליץ להכיר את המונח שמיכה למנשא. המנשא אומנם מספק את עיקר המטרה על ידי אבטחת התינוק בצורה נוחה ולא מכאיבה אל גוף האם, אך מה שהמנשא לא מספק זה הגנה מפני קור וחום. בדיוק בשביל זה, השמיכה למנשא שלנו תספק לתינוקך רוך מופלא ושכבת הגנה מספקת מפני רוח קרה או קרני שמש יוקדת.


אצל תום תום נמצאים כל המוצרים לתינוק שאת חייבת בבית

אחד מהמשחקים האהובים על תום תום שלי הוא נחשוש לתינוק שהוא קיבל במתנה מסבתא שלו. תום תום היום כבר גדול, אבל כתינוק קטנטן כל כך אהבתי לראות אותו משחק עם בובת הנחשוש שלו שמספקת לו גם הגנה בעודו שכוב במיטה, וגם מספקת את הסקרנות הגוברת שלו לחישה של חפצים. מה גם שהנחשוש מספק הגנה עבור התינוק בעת ההחתלה.


עוד מוצר שאני ממש אוהבת הוא חיתול טטרה. לפני שתום תום נולד כל פעם שמישהי הייתה אומרת לידי חיתול טטרה לא היה לי מושג על מה מדובר, אחרי שהבנתי מה זה באמת טטרה אני כבר לא יכולה לדמיין את חיי בלי המוצר הגאוני והפשוט הזה. אז חיתול טטרה הוא למעשה בד נעים בצורה בלתי רגילה המשמש לכל שימוש אפשרי. החל בכיסוי התינוק בעודו יונק ועד כיסוי העגלה והגנה על עיני התינוק מהשמש הישירה.


מובן שקיימים עוד מונחים רבים ששווה לסקור אך לצערי לא אוכל להספיק ולעבור על כל המונחים החיוניים בפעם אחת. אז עד שאשב ואכתוב את המילון המלא למונחים שכל אימא חייבת להכיר, את מוזמנת לפנות אלינו בכל שאלה שיש לך ונשמח לעמוד לשרותך.


בנתיים מוזמנת להציץ במגוון הרחב של המוצרים באתר

49 צפיות0 תגובות