סימני עייפות אצל תינוקות והחשיבות בזיהוי שלהם

עודכן: 31 במרץ 2021

סדינים לתינוקות יוצרים סביבה איכותית לשינת התינוק


תינוקות מבלים את רוב זמנם בשינה. כבר כתבנו רבות בעבר על הצורך לבחור סדינים לתינוקות שמספקים את התנאים המושלמים לשינת התינוק, אבל טרם כתבנו על סימני העייפות של התינוקות וכיצד אפשר לזהות אותם. מומחי שינה והתפתחות הילד מדברים לא מעט על הבניית סדר יום מלאכותי שנועד להרגיל את התינוק לזמני הערות הרצויים להורים. אבל בשנים האחרונות רוחות השינוי מנשבות והמומחים אינם ממליצים לנסות ולכפות על התינוק זמני שינה, אלא להקשיב לסימנים מהתינוק.


הקשר בין סדינים לתינוקות לסימני עייפות


זה נכון שכל תינוק הוא ייחודי ויהיו לו סימני עייפות שונים, אבל בכל זאת יש כמה סימני עייפות שאפשר לזהות אצל רובם:


· פיהוקים

· סגירת האגרופים

· משיכת האוזניים לאחור

· ריצוד של העפעפיים

· תנועות לא רצוניות בגפיים

· דאגה במבט (זה אולי הפרמטר הקשה ביותר לזיהוי)

· מציצת האצבע

· ליטוף של טיקטים

· בהייה בחלל

· אפטיות

· קימור הגב

· עצבנות יתר ורצון להיות על הידיים

· הופעת צבע ורדרד/אדמדם סביב העיניים

· שפשוף העיניים

· ערנות יתר


שימו לב כי מדובר על כמות די גדולה של סימני עייפות. לא בהכרח כל תינוק יעניק את כל הסממנים האלו ולכן חשוב ללמוד לזהות את סימני העייפות אצל התינוק שלך. כדי לעזור לתינוק להירגע ולהירדם חשוב לא רק לזהות את הסימנים האלו בזמן, אלא גם להעניק לו את התנאים המותאמים ביותר לשינה. זה אומר שאסור לנו להתפשר על מוצרי טקסטיל לתינוקות רק כי הם יפים או זולים, אנחנו מוכרחים לחקור ולספק לתינוק שלנו את הסדינים לתינוקות הטובים ביותר, את חיתולי הטטרה האיכותיים ביותר ואת כל מוצרי הטקסטיל המותאמים ביותר והמפנקים ביותר שאפשר לחלום עליהם.


כשרק השקתי את החנות "תום תום" זה בדיוק מה שעמד מאחורי החזון. להציע לאימהות ואבות את מוצרי הטקסטיל לתינוקות הטובים ביותר. אתן מוזמנות לבקר אותנו בחנות שלנו או להתרשם ממגוון המוצרים שלנו באתר ולספק לילדכם את האושר שבכלי מיטה נעימים.


יש לנו מוצרים חדשים ונפלאים לשינה מתוקה במיוחד. בואי לראות >>

21 צפיות0 תגובות