מה בין נחשוש לתינוק ולבטיחותו של התינוק

הילדים שלנו הם האוצר שלנו וככאלו הם הדבר החשוב לנו ביותר בעולם כולו. לכן לא מפתיע שאנחנו עושות כל דבר שביכולתנו כדי להעניק להם את נקודת הפתיחה הטובה ביותר שאפשר ולדאוג לשלומם באופן תמידי. פעוטות בשלבי חייהם הראשונים הם פגיעים ומאיתנו כהורים נדרשת השגחה מרובה. כשתום תום שלי רק נולד הייתי כפייתית מעט בחרדה שלי לשלומו ודאגתי תמיד לבטיחותו. עם הזמן הבנתי כי אין צורך לחיות בחשש ושאפשר לשמור על בטיחותו של התינוק וגם לשמור על השפיות באותה נשימה. זו גם הסיבה שאני רוצה להקדיש את המאמר הזה לבטיחות ילדים בבית.


מה הקשר בין נחשוש לתינוק ולבטיחות בעריסה

כמעט כל התאונות שקשורות לילדים ופעוטות מתרחשות בבית. דווקא המקום הבטוח והמוגן ביותר יכול לעיתים להיות מלכודת ולכן חשוב לדעת מראש מה הן נקודות התורפה בבית ולהשגיח מפניהן. אם אחזור רגע לתום תום שלי אז עד גיל חצי שנה בערך הפחד הגדול שלי היה באמת שאעמיס את המיטה ביותר מידי מוצרים כמו נחשוש לתינוק ומשחקים עד שלא יהיה לו מקום לזוז. מובן שגם חששתי מדברים אחרים שיכולים לקרות, אבל בגדול עוד הייתי רגועה. אחרי החצי השנה הראשונה הלב שלי ירד למכנסיים בכל פעם שתום תום התחיל לזחול לכיוון החשמל או מפגעים אחרים בבית. אז כדי שאתן תוכלו להיות רגועות הנה רשימה של הדברים שאפשר לעשות כדי לשמור על בטיחות התינוק.


· אל תעמיסו על העריסה זה נכון שחשוב להוסיף לילד גירויים חושיים כמו מוביילים, נחשוש לתינוק או בובות שמוסיפות חיים לעריסה. אבל כדי לאפשר לילד גם מרחב בטוח לתמרון אנחנו צריכות לשמור שהעריסה לא תהיה עמוסה ביותר מידי דברים ושבכל רגע נתון נדע בדיוק יש בעריסה של התינוק.

· השקיעו במצעים חשוב מאוד לבחור טקסטיל לתינוקות שאכן מיועד לתינוקות. לא כל מצעים למיטה שאנחנו חושבים שהם נעימים ושיהיו טובים לילדנו אכן יהיו כאלו. כאשר אנחנו בוחרים טקסטיל לתינוקות אנחנו צריכים לוודא כי החומר ממנו הוא עשוי הוא היפו-אלרגני ונעשה ללא שימוש בחומרים כימיים בתהליך העיבוד.

· מנעו גישה לאזורים רגישים כשהילד יוצא מהעריסה ומתחיל לזחול הוא לא עושה את זה בקצב של אצן ולכן לנו יש זמן להכין את הקרקע לכך. זה אומר שאפשר להציב שער בטיחות בכניסה לאזורים רגישים ולסגור את פתחי החשמל עם פלסטיק ייעודי.

· אל תשאירו צעצועים בעריסה זה בסדר להביא לילד לשחק עם צעצוע בעריסה כל עוד אנחנו משגיחים על כך. חשוב מאוד לזכור לא להשאיר צעצועים לבד עם הילד בעריסה ללא השגחה.

· רכשו נחשוש למיטה הנחשוש לא רק יהפוך לבובה האהובה על ילדכם אלא הוא יגן על ראשו ועל גופו כאשר התינוק יתגלגל בעריסה מצד לצד. פשוט מציבים את הנחשוש לתינוק בצורה כזו שהוא מכסה את הפינות ואת הדפנות ויוצרים לתינוק אזור מוגן בתוך העריסה.


נחשוש לתינוק בטיחות ויופי

בטיחות הילדים מעל הכול

קיימים מוצרים רבים בשוק המיועדים לתינוקות ופעוטות. חלק מהמוצרים נועדו באופן ספציפי כדי לסייע בהגנה על הילד וחלק אחר הם משחקים או מוצרי בונוס לשדרג את חווית הילד מהעולם החדש שסביבו. לא משנה מה אתם מחפשים לרכוש בעבור הילד שלכם, תמיד חשוב לבדוק את המוצר ולהבין האם השימוש בו אכן מתאים לילד שלכם. כל ילד וילדה הוא ייחודי ולא בהכרח מוצר שמתאים לאחת יתאים גם לאחר, אבל לנו כהורים יש את נקודת המוצא הטובה ביותר לדעת מה ילדינו שלנו מעדיפים. בתום תום אנחנו שמים את בטיחות הילד מעל הכול ומוודאים תמיד שהמוצרים שתמצאו אצלנו יהיו בטיחותיים ואיכותיים. מעבר לכך שאנחנו דואגים לספק מוצרים בטיחותיים, אנחנו גם רוצים תמיד לספק את המוצר הנעים והאיכותי ביותר ולכן כל מוצר ומוצר שאנחנו מייצרים ומציעים ללקוחותינו עבר קודם לכן את הבדיקה של הנסיין הקשוח בעולם, תום תום שלי. נשמח מאוד לשוחח עימכן ולהציע לכן עוד המון מוצרי טקסטיל לתינוקות שנוצרו במיוחד בעבור התינוק שלך.

59 צפיות0 תגובות