איך אני בוחרת את המתנות הכי שוות לתום תום שלי?

מאז שהפכנו להורים ותום תום נולד, קיבלנו משמעות אמיתית לחיים שלנו. הכל השתנה מקצה לקצה, למדנו להעריך כל רגע עם היצור הקטן שקיבלנו במתנה והחלטנו שאנחנו נפנק אותו ונעניק לו כל מה שביכולתנו. כהורים, היה חשוב לנו שתום תום הקטן יתפתח ויפתח כל מיני מיומנויות בקצב שלו. על מנת לעזור לתום תום, התייעצנו עם מרפאה בעיסוק שהמליצה לנו על משחקים המתאימים לגילאי שנה ומעלה. הדבר עזר לנו להבין איזה משחקים כדאי לנו לקנות לתום תום שלנו.


משחקים לתום תום לגיל שנה

בימבה - תום תום שלנו הפגין יכולות מוטריות מעולות וכבר בגיל שנה התחיל ללכת ולשבת באופן עצמאי. על כן, רכשנו לו בימבה גדולה וצבעונית עם המשמיעה קולות, כאשר לוחצים על כפתורים הנמצאים בה.

צבעים, צורות ומספרים - רכשנו לתום תום לגו לילדים צבעוני ועם קוביות גדולות. כך התחלנו ללמד אותו כיצד לחבר, להרכיב ולמיין את הקוביות של הלגו. כמו כן, הומלץ לנו לקנות לו גם משחקים הכוללים מגנטים.


משחקים לתום תום לגיל שנתיים

כלי עבודה - על מנת לפתח את העצמאות והדמיון של תום תום שלנו, החלטנו לרכוש לו ארגז כלי עבודה. מדובר על ארגז משחק הכולל כלי עבודה מפלסטיק כמו, פטיש, מברג, סרט מדידה, ברגים וכו'.

אוהל - תום תום שלנו, תמיד אוהב להעלם ולהתחבא. על כן, רכשנו לנו אוהל משחק. תום תום נהנה לשבת ולשחק באוהל. הוספנו לתום תום כל מיני צעצועים וכדורים לאוהל והוא היה מאושר ושמח.


משחקים לתום תום לגיל שלוש

סרטי DVD - אנחנו בוחרים לתום תום את התכנים המתאימים לגיל שלו. תום תום מאוד אוהב לצפות איתנו בתכניות וסרטים.

פאזל רצפה - תום תום מאוד אוהב להרכיב פאזלים. החלטנו לרכוש פאזל עם חתיכות גדולות. אפשר לראות שהדבר משפר משמעותית את היכולות המוטוריות של תום תום שלנו.


משחקים לתום תום לגיל ארבע

תחפושות - תום תום שלנו אוהב להתחפש לא רק בפורים, אלא בכל השנה. הוא יכול להעביר מספר שעות עם התחפושת ולהיות מישהו אחר למספר שעות.

משחקי קופסא - תום תום נהנה מאוד לשחק משחקי קופסה כמו, נחשים וסולמות, דמקה ומשחקי קלפים.


משחקים לתום תום לגיל חמש

אופניים עם גלגלי עזר - מתנה מושלמת לתום תום שלנו, שיכולה להקנות לו ביטחון, תחושת הישג, יציבות וכמו כן לחזק את שיווקי המשקל שלו.

פליימוביל - לגו שיכול לפתוח עולם שלם של דימיון. הלגו כולל כל מיני דמויות, פריטים ומגיע בכל מיני סוגים.


מה חשוב לציין?

כשאנחנו נותנים לתום תום משחק חדש, אנחנו קודם נותנים לו זמן על מנת שיוכל להתרכז במשחק כמו שצריך. חשוב מאוד שהטלויזיה תהיה כבויה וכמו כן, שלא יהיו משחקים נוספים שיגרמו להסחת דעת מהמשחק החדש.


16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול