מוצרים חדשים ורוחות של שינוי - אביב בא ❀

עודכן: 25 ביולי 2020


אני כל כך מתרגשת ושמחה לחשוף בפניכן את המוצרים החדשים של תום תום. לקולקציה קראנו "כיף" כי היא מלאה באיורים של כל הדברים שתום תום (ואני מאמינה שכל ילד) אוהב. באיור תמצאו גלידות, אבטיח, דלי וכף למשחק, קשת בענן, כוכבים, עפיפון ועוד מלא דברים משמחים.

במוצרים החדשים שינינו גם קצת את הצבעוניות. הטורקיז שאהבתן בקיץ שעבר חזר עכשיו ובגדול! לא רק בנחשוש, אלא גם בשמיכות ובריפודיות לעגלה. לצד הטורקיז אנחנו ממשיכים עם האפרסק המשמח, צבע עדין ורך המתאים גם לבנים וגם לבנות. האפור שאתן מכירות קצת השתנה ועכשיו המוצרים יהיו בשילוב של אפור מלאנג'- חדות העין יבחינו שזה הצבע של תום תום, ולכן בעת בחירת הצבע האפור תופיע לכן האפשרות של "אפור פילפילון" :)

כחלק מהגדלת מגוון המוצרים והצבעים, שינינו גם את חבילות הלידה והוספנו מספר חבילות חדשות שיעזרו לכן למצוא מתנה מיוחדת ויפה כמעט בכל תקציב.

קצת מאחורי הקלעים...

תום תום הוא פיל סקרן ששואל המון שאלות ומתעניין כמעט בכל דבר בעולם. הכוכב שהוא מחזיק בחדק עוזר לו להגיע למקומות דמיוניים ומשמחים. במוצרים החדשים הרעיון היה לשתף אתכן ואת הקטנים שלכן, בדברים שמשמחים את תום תום ובעיקר עושים כיף לכל מי שנחשף אליהם.

עם זאת, הקו העיצובי של תום תום נשאר עדין ורך וכל האיורים מופיעים על גבי הבד הלבן בצבע אפור עדין (מעין עיפרון) על מנת לשמור על רוך המוצר. התהליך היה מרתק. משלב האיורים עצמם ועד להדפסה על הבד. ההדפסה מתבצעת בטורקיה, במכונות ענק שמדפיסות דיגיטלית על גבי הבד הלבן. לדעתי - יצא מהמם!


תום תום, מוצרים חדשים

תום תום זו מעטפת

החשיבות להעניק לילד סביבה מוכרת ומאפשרת היא עצומה, במיוחד בחודשים הראשונים. זה הדבר שהנחה אותי כשיצאתי לדרך עם תום תום, וזה ממשיך להנחות אותי בכל עשייה של מוצר חדש. הרעיון שהילד יזדהה עם הדמות, יתחבר לבובת הפילפילון שלו ובכך ירגיש עטוף ומוגן כל הזמן. ילד שמרגיש מוגן- הרבה יותר רגוע ושליו. כמובן שלצד זה יש את בחירת הבדים המוקפדת, הכותנה האורגנית והייחודית, הצבעוניות ועוד. תום תום זו מעטפת של מוצרים וחוויה שלמה שתעניק לילד שלך את הסביבה המושלמת שלו. מקווה שתאהבי את המוצרים החדשי שלנו...

בברכת אביב שמח, מלא בדברים חדשים וטובים.

שלומית, אמא של תום תום

76 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול