איך מכבסים אביזרים לתינוק ומוצרי טקסטיל לתינוקות?

עודכן: 16 במרץ 2021

אני לא אחדש הרבה אם אתעכב ואספר על התחושה הזו שהרך הנולד מגיע בפעם הראשונה הביתה. רבות כבר נכתב על כך ואני כנראה לא אצליח להשתוות למילים היפות שכבר נאמרו על הרגע המאושר ביותר בחייה של כל אישה. אבל אני כן רוצה דבר על כל הדברים החדשים שאנחנו מגלות מחדש החל באותו הרגע, למשל את כמות הזמן שאנחנו יכולות להישאר ערות או איך מכבסים מוצרי טקסטיל לתינוקות. והאמת היא, שבדיוק על נושא הכביסה אני רוצה לדבר איתכן היום.


מה ההבדל בין כביסה של שמיכת תינוק לכביסה של שמיכה רגילה

כשתום תום שלי נולד, הדבר הראשון שמיד הבנתי זה שכמות המכונות שאני מפעילה ביום הרקיעה לשחקים. אם עד אז היינו מפעילים גג מכונה ביום, אז אחרי שהתווסף אלינו תום תום כמות הכביסות הייתה לכמעט שווה לכמות הפעמים שהחלפנו לתום תום את החיתול. והחלפנו לו המון. אבל לא רק הכמויות של המכונות שתידרשו להפעיל ביום עומדות להשתנות, כמו כן כל החשיבה שלכן על כביסה עומדת להשתנות ואתן עתידות לגלות כי מוצרי טקסטיל לתינוקות דורשים יחס מועדף יותר ממוצרי הטקסטיל האחרים.


עורם של תינוקות בשנה הראשונה לחייהם רך ורגיש עד מאוד. המערכות החיסוניות שלהן עדיין מתגבשות ומתפתחות וחשוב מאוד להפריד בין הכביסות של מוצרי הטקסטיל לתינוקות לבין הכביסות של הבגדים של שאר הבית. השימוש בחומרי כביסה רגילים עלול לגרום לגירויים על עורו של התינוק ואף לפריחות לא נעימות. לעומת זאת, חומרי הכביסה הייעודיים לתינוקות עשויים מחומרים אורגנים ואיכותיים, ללא חומרים סינתטיים או חומרים שעלולים לגרום לגירויים, ולכן נחשבים לאיכותיים יותר בעבור התינוק הרך. חשוב מאוד לזכור כי לפני שהתינוק מגיע הביתה רצוי לכבס את כל האביזרים לתינוק שיבואו עימו במגע. זה אומר שמומלץ לכבס את הסדינים לתינוק שרכשתם, את מגן הראש, חיתולי הטטרה וכל מוצר טקטסיל לתינוקות שקיים. הסיבה היא שמהרגע שהמוצר עזב את פס הייצור ועד לרגע שבו התינוק ישים את ראשו על אותו מוצר בפעם הראשונה, חלף זמן רב ואנחנו רוצים לוודא כי המוצרים יהיו נקיים והיגייניים עבור התינוק.


כמות הסטים של בגדים שאתן עתידות להחליף בתקופה הראשונה היא עצומה ובלתי נתפסת. אני עדיין זוכרת כמה הייתי מופתעת כשהבנתי שתום תום מחליף בערך ארבעה סטים של בגדים ביום (!). נוסף על הסטים גם את הסדינים לתינוקות ואת השמיכות חשוב לשטוף שכן המחזוריות של אוכל-עיקול-פליטה קוראת כל שלוש שעות בערך.

איך מכבסים אביזרים לתינוק

מוצרי טקסטיל לתינוקות – איך לכבס ומה לעשות

  • מעבר לסתם להתריע ולהדאיג אתכן עם כמויות הכביסה שעתידות להגיע יחד עם התינוק החדש, חשוב לי גם לצייד אתכן עם טיפים והוראות כביסה שיסייעו לכן לשמור על מוצרי הטקסטיל לתינוקות שלכן לאורך זמן רב ובאיכות הטובה ביותר. אך לפני כן אני רוצה להדגיש כי חשוב מאוד לקרוא את הוראות הכביסה של המוצרים השונים לפי הכביסה הראשונה, לא כל הוראות היצרן לכביסה של שמיכה לתינוק הן אותו הדבר. אך ככלל אצבע השיטה שאני מציגה כאן אמורה לעבוד על כל מוצר.

  • התחילו בלהפריד את כל הבגדים ומוצרי הטקסטיל של התינוק משל שאר בני הבית.

  • הצטיידו בחומר כביסה ומרכך היפו-אלרגניים המיועדים לכביסת תינוקות.

  • אם יש כתם קשה על הבגד או על השמיכה לתינוק אז מומלץ לשטוף אותו במים קרים קרים לפני כן ואז להוציא את הכתם עם סבון קשה לפני שתכניסו את הבגד לכביסה.

  • מומלץ שלא לכבס מוצרי טקסטיל לתינוקות בטמפרטורה גבוה מ-30 מעלות, זאת כיוון שאנחנו רוצים לשמור על הבגדים נעימים ורכים לאורך זמן רב.

  • אל תתפתו למייבשי כביסה, העדיפו תמיד לייבש אל מול קרני השמש. אם אין ברירה אז הקפידו על שימוש בחום נמוך בעת השימוש במייבש.

  • אם הכתם עקשן ולא יצא, נסו לכבס את המוצר הספציפי בטמפרטורה גבוהה יותר או להשתמש במסיר כתמים ייעודי. אם לא הצלחתן, וותרו ורכשו פריט חדש.

אנחנו מציעות לכן להתרשם מהיצע המוצרים המדהים שלנו שממתין לכן באתר. כל הפריטים שלנו נעשים בעבודת מחשבת מוקפדת כדי להעניק לתינוק, ולך, את התוצאה המושלמת והנעימה ביותר שאפשר לייצר. אנחנו מעצבות את המוצרים שלנו לפרטי פרטים כדי שאת תוכלי פשוט להתפנק ממוצר מצוין. אז אל תמתיני יותר מידי וצרי איתנו קשר או הזמיני ישירות מהאתר שלנו ונדאג לשלוח את הכול אלייך במהירות האפשרית.


97 צפיות0 תגובות