שאלות ותשובות

מי זה תום תום?

תום תום הוא פיל סקרן וחמוד. הוא מופיע על כל אחד ואחד מהמוצרים וילווה את ילדך בכל שעות היום בין אם זה בעגלה, בעריסה, במשחק ובמיטה. עוד קצת על תום תום אפשר לקרוא פה

מתי פתוח?

תמיד. המכירה מתבצעת רק באתר האינטרנט שעובד כל הזמן 24/7. אם יש לך שאלות בנוגע למוצרים/ לבד או סתם כי בא לך לדבר - תרגישי חופשי להתקשר אליי, 0523112634

מה הקטע בכותנה אורגנית?

כותנה אורגנית מגנה על התינוקות שלנו מכימיקלים רעילים - בזמן בו מערכות החיסון והעצבים נמצאות בשלביהן הראשונים, תינוקות חשופים יותר להשפעת חומרים רעילים, שיכולים לגרום לשלל בעיות, מפריחות ואלרגיות ועד הפרעות למערכות העצבים והנשימה. בדים אורגניים עוברים צביעה והלבנה העומדת בתקנים מחמירים של התעשייה האורגנית ולכן אינם מכילים חומרים מסוכנים לשאיפה או למגע של התינוק הרך. בנוסף, היא עמידה יותר ולכן שמיכה עשויה מבדים אורגניים תחזיק יותר זמן מעמד.

איך משלמים?

התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או חשבון פייפאל. אל תדאגי, זו מערכת סליקה מאובטחת מאוד.

האם ניתן לארוז למתנה?

בעיקרון כל חבילה שנארזת אצלנו - ארוזה למתנה. אם תרצי גם להוסיף ברכה זה יהיה מצוין. ניתן להוסיף טקסט בעמוד של עגלת הקניות לפפני המעבר לתשלום.

איך משתמשים בקוד ההנחה לחברים?

בעת ההרשמה לאתר, אנו שולחים למייל שלכם אישור חברות. באישור מופיע קוד הקופון לחברים אותו יש להזין בעמוד של עגלת הקניות לפני המעבר לתשלום.

 

הקוד תקף עבורכם בכל רכישה באתר ולא רק בפעם הראשונה...