שמיכת לתינוק

הסיפור שלנו

תום תום: הי הי, אספר לכם קצת עלי כמו שמקובל כשנפגשים בפעם הראשונה, כי ככה אמא אומרת שעושים מבוגרים. 

אז ככה, אני פילפילון בן 4 שאוהב לשאול שאלות ואני מחזיק מקל עם כוכב בקצה האף שלי כי אפילו עם אף ארוך כמו שלי, אני לא יכול להגיע למקומות דמיוניים. 

כמו כל הדמויות המצוירות שאתם מכירים, גם אני המצאה וגם אני יכול להיות החבר הכי טוב של הילד או ילדה שלכם. יש לזה שם של מבוגרים, נכון אמא? 

אמא של תום תום: כן, קוראים לזה, חבר דמיוני אבל רגע תום תום, אני רוצה להציג גם את עצמי.

תום תום: טוב נו...

אמא של תום תום: נעים להכיר, אני אמא של תום תום ושמי שלומית ואני רוצה לספר מעט על עצמי והעסק שלי שזה בעיקרון אותו הדבר.

 

תום תום: חחח...שלום שלומית זה נשמע מצחיק.

 

אמא של תום תום: נכון מתוקי... אז אחרי שהפכתי לאימא חיפשתי סדרה של מוצרים טובים ואיכותיים לתינוקות ולא מצאתי אחת לטעמי. אז החלטתי לייצר אותה בעצמי. סידרה שתלווה אותם לאורך כל היום - בין אם זה בעגלה, בעריסה, במיטה, בזמן ערות ובזמן שינה. ואז חשבתי שאם תהיה גם דמות אחת שתלווה את הסדרה הזו, זה יהיה מושלם.

 

תום תום: הי הי, זה אני.

 

אמא של תום תום: כן תום תום חמוד, זה אתה. וכל פעם שאתה מופיע על מוצר זה אומר שהוא מיוצר בישראל, כי אני חושבת שזה חשוב שתהיה תעשייה ישראלית. זה גם אומר שאני יכולה לראות מקרוב שתהליך הייצור אינו מזהם את הסביבה שזה לא פחות חשוב.

 

תום תום: אני ידידותי לסביבה? אנחנו חברים?

 

אמא של תום תום: כן וזה גם אומר שהבדים עשויים 100% כותנה מצרית סרוקה ועוברים תהליכים המונעים מחיידקים או בקטריות להתפתח בהם, וכן עוברים כביסה אנזימית שנועדה למנוע הופעת "כדוריות" בבד אחרי הכביסה.

 

תום תום: אמא, אני לא מבין מילה ממה שאמרת, אבל כל מה שאת עושה נראה ממש טוב.

 

אמא של תום תום: תודה חיים של אמא ונכון, העיצובים נקיים, ומינימליסטים והצבעוניות נייטרלית, פסטלית ורכה במטרה לאפשר גמישות מלאה בעיצוב חדרי הילדים.

 

תום תום: אני הייתי שמח לקנות אותי לעצמי או לקבל אותי במתנה.